...

„Rogucki Solo” | 56. SFP

0 0
Read Time:1 Minute, 10 Second

Po 18 latach od zostania laureatem naszego Festiwalu – Piotr Rogucki- wraca na naszą scenę z solowym projektem.
 
Piotr Rogucki – fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru.
 
Zdobywca wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min; 2 nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004
Zdobywca Fryderyków za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011,

Fryderyk za wokalistę roku 2011, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.
2017 – wspólnie z Tomaszem Organkiem i Moniką Brodką – Piotr Rogucki stanął na czele „Męskie Granie Orkiestra 2017”, a pierwszym ich wspólnym projektem był singiel promujący trase „Męskie Granie” pt.: „Nieboskłon”, przez wiele tygodni okupujący czołowe miejsca List Przebojów w kraju.
Albumy solowe:
– „Loki – Wizja Dźwięku” 2011 – koncept album opowiadający historię opartą na dramacie Bertolda Brechta „Baal”
– „95-2003” 2012 – zbiór juweniliów w nowoczesnych aranżacjach
– „J. P. Śliwa” 2015 – koncept album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.
 
BILETY:
 
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.