...

„CUDZOZIEMKI W RAJU KOBIET” | KONCERT FINAŁOWY 57.SFP

0 0
Read Time:0 Second

Koncert „Cudzoziemki w raju kobiet” będzie wydarzeniem wyjątkowym.

Renata Przemyk, Katarzyna Groniec, Dorota Miśkiewicz, Joanna Lewandowska, Paulina Lenda-Kozub i Natalia Skorupka(w większości laureatki Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie) zaśpiewają piosenki Katarzyny Nosowskiej w nowych aranżacjach przygotowanych przez Miłosza Wośko.

W koncercie nie zabraknie tekstów Nosowskiej z początków Jej artystycznej drogi z zespołem Hey, a także z późniejszego okresu czyli Jej solowej działaności.

Reżyserem i pomysłodawcą koncertu jest laureat Studenckiego Festiwalu Piosenki – Jarosław Wasik.

Koncert jest częścią 57. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (13-17.10.2021), najstarszego Festiwalu piosenki autorskiej w Polsce. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie w swojej ponad półwiecznej historii oparł się trendom obniżenia wartości kulturalnych treści. Przez wszystkie lata istnienia w zawierusze historii współczesnej Polski trwał wiernie na straży artystycznego wyrazu, promując twórców niebanalnych i polską twórczość, szczególnie zaś twórczość debiutancką, którą chce przekazywać swoim wiernym słuchaczom i uczestnikom. Zarówno Festiwal jak i artyści z nim związani na trwale wpisali się w rozwój polskiej kultury i sztuki. Na Festiwalu swoje pierwsze kroki artystycznej kariery stawiali m.in. Ewa Demarczyk, Marek Grechuta, Maryla Rodowicz, Jacek Kaczmarski, Jan Wołek, Piotr Rogucki, Adam Nowak, Zbigniew Zamachowski, Piotr Szczepanik, Stanisław Soyka, Lech Janerka, Renata Przemyk, Grzegorz Turanu i inni.

Bilety:

https://goingapp.pl/wydarzenie/cudzoziemki-w-raju-kobiet-koncert-finalowy-57-sfp-3/pazdziernik-2021

https://empikbilety.pl/wydarzenie/cudzoziemki-w-raju-kobiet-koncert-finalowy-57-sfp-3/pazdziernik-2021

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.