...

Nowy termin – I Krakowskie Forum Piosenki

0 0
Read Time:56 Second

Kochani!

Mamy nadzieje, że wszyscy trzymacie się w zdrowiu, siedzicie w domach i zbieracie siły! Jak wszyscy wiemy, obecna sytuacja jest trudna i wymaga podejmowania działań w trosce o nas wszystkich.

Przekazujemy Wam więc informacje, że Krakowskie Forum Piosenki nie może odbyć się w zaplanowanym terminie 18.04.2020. Wspólnie z Krakowskim Forum Kultury zdecydowaliśmy zrobić co w naszej mocy, by wydarzenie to przenieść, a nie odwołać.

Mamy więc dla Was NOWY TERMIN! Krakowskie Forum Piosenki odbędzie się 19 września 2020. Regulamin zostaje bez zmian, Wasze zgłoszenia również przechodzą na termin wrześniowy. Tego dnia w komisji zasiądzie Jury nominujące do SFP oraz przyznający nagrody/nagrodę.

W związku z zaistniałą sytuacją bardzo Was prosimy o przekazanie nam informacji na miesiąc przed wydarzeniem (do 20 sierpnia 2020 roku) o Waszej obecności na KFP. To oczywiście bardzo dużo czasu, więc do tego momentu jak najbardziej będziecie mogli przesyłać nam informacje o zmianach w riderach czy wybranych utworach.

Mamy nadzieje, że spotkamy się z Wami wszystkimi we wrześniu, by móc wspólnie świętować lepszy czas.

Póki co #zostanciewdomu, trzymajcie się ciepło i odzywajcie z wszelkimi sprawami/pytaniami.

Jesteśmy dla Was. Dużo zdrowia!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.