...

I Krakowskie Forum Piosenki

0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

I Krakowskie Forum Piosenki

18 kwietnia 2020

Fundacja Studencki Festiwal Piosenki oraz Krakowskie Forum Kultury łączą siły, żeby zaprezentować nowy muzyczny projekt na mapie Krakowa!

Krakowskie Forum Piosenki to przedsięwzięcie, którego ideą jest promocja polskich artystów debiutantów w twórczej konfrontacji z piosenką. Aspiracją organizatorów jest, aby KFP
w burzliwych czasach błyskawicznych karier i banalnych treści stało się miejscem, gdzie swoją twórczość mogą zaprezentować artyści niestandardowi, niepokorni, tworzący wbrew mainstreamowym nurtom. 

Krakowskie Forum Piosenki to przestrzeń, w której artyści – twórcy będą mieli okazję zaprezentować swój artystyczny dorobek szerszej publiczności oraz skonfrontować go z członkami Jury, którzy zasiadają w składach jurorskich największych festiwali w Polsce, podnosząc tym samym rangę wydarzenia.  

Laureaci Krakowskiego Forum Piosenki otrzymają nominację do najstarszego i najważniejszego Festiwalu promującego piosenkę autorską w Polsce, czyli 56. Studenckiego Festiwalu Piosenki
w Krakowie.  

W programie KFP oprócz przesłuchań konkursowych znajdzie się koncert specjalny, do udziału w którym zapraszani będą autorzy i wykonawcy, którzy zdobyli nagrody i popularność na ogólnopolskich festiwalach piosenki literackiej.

W tym roku na scenie pojawi się Asia Nawojska, laureatka ogólnopolskich festiwali, m.in. 53. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, która w powiększonym składzie instrumentalnym, zaprezentuje piosenki z samodzielnie wydanego albumu Kwiaty do domu oraz garść nowości.

Zgłoszenia:
14 lutego – 21 marca na stronach: 

www.studenckifestiwal.pl lub www.krakowskieforum.pl

Program: 

18 kwietnia

12:00 – Przesłuchania konkursowe

16:00 – Konsultacje z Jurorami

18:00 – Koncert specjalny Asi Nawojskiej

19:00 – Ogłoszenie werdyktu   

Link do zgłoszeń :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5lWhiiWZkeOKHFU-gJJmBRDfrh7luUrWlCCYwGKkaGZt-fw/viewform

Link do regulaminu :

http://krakowskieforum.pl/wp-content/uploads/2020/01/Regulamin-KFP.pdf

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.