Bilety na recital Adrianny Kućmierz „Miłość i inne kłopoty”

Zapraszamy do zakupu biletów na recital Adrianny Kućmierz „Miłość i inne kłopoty” recital piosenek Andrzej Zaryckiego.
 
Bilety dostępne pod poniższym linkiem:
Kup bilet
 

18.10.2018 – czwartek

Klub Strefa, ul. Św. Tomasza 31

godz: 18:10 – „Miłość i inne kłopoty” recital piosenek Andrzeja Zaryckiego, śpiewa: Adrianna Kućmierz

 

„Miłość i inne kłopoty” to recital piosenek z muzyką Andrzeja Zaryckiego – wybitnego kompozytora muzyki rozrywkowej, symfonicznej, teatralnej, filmowej oraz poezji śpiewanej. Jego kompozycje przez wiele lat tworzyły niezwykły nastrój Piwnicy Pod Baranami, towarzyszyły spektaklom i filmom, aż w 2015 roku zostały utrwalone na płycie „Krajobraz rzeczy pięknych”.

 

Spośród kilkuset piosenek artystycznych, trafiło tam 28 utworów, a kilka z nich, starannie wyselekcjonowanych tematycznie i nastrojowo, zabrzmi na scenie klubu Strefa 18.10.2018r o g.18:10.

 

Wykonawczynią wszystkich utworów będzie Adrianna Maja Kućmierz – krakowska aktorka, obecnie występująca głównie na deskach warszawskich teatrów, absolwentka PWST (aktualnie AST) w Krakowie oraz laureatka I. nagrody Studenckiego Festiwalu Piosenki w 2015 r.

 

Teksty (autorstwa m.in.: A. Pacuły, M. Rusinka, M. Pinkwarta, B.Stępniak-Wilk), które zabrzmią ze sceny mówią o życiu, a więc zarówno o miłości, jak i o sprawach zwyczajnych i nadzwyczajnych. Z całą pewnością nie są to wiersze banalne ani nazbyt współczesne, za to pełne uroku i skłaniające do zadumy, a czasem do śmiechu czy choćby – uśmiechu. Ich wdzięk podkreśla niezwykła i ponadczasowa, a przecież tak bliska sercu muzyka A.Zaryckiego.

 

Dodatkowo, widzowie będą mogli wysłuchać kilku autorskich piosenek, z muzyką i tekstami Adrianny Kućmierz.