f

52.Studencki Festiwal Piosenki - Krakowski Festiwal Piosenki

Nominowani

Bielawa & Mazurkiewicz - Nominacja Dzierżoniów
Daria Bielecka - Nominacja Oranżeria
Bartosz Buława
Żaneta Chojnacka - Nominacja Festiwal Łapińskiego
Alicja Dawidowicz - Nominacja FUMA Zielona Góra
Marta Fitowska - Nominacja Fest. Sztuki Słowa Elbląg
Angela Gaber - Nominacja Wschody Lublin
Paulina Grochowska - Nominacja FIPA Ślesin
Natalia Grudnik
Wiktoria Grudniok
Grzegorz Grunwald - Nominacja FIPA Ślesin
Julia Jagos - Nominacja Kwiaty Bytom
Jeremi Jakubowski - Nominacja Debiuty Ciechocinek
Marta Jastrząbek - Nominacja Forma Barcin
Martyna Jażdżewska - Nominacja Forma Barcin
Łukasz Jędrys - Nominacja YAPA
Marta Kostur - Nominacja Łaźnia Radom
Rafał Kozik
Gabriela Kundziewicz - Nominacja Śpiewajmy Poezje Olsztyn
Olga Lisiecka - Nominacja Kwiaty Bytom
Karolina Micor - Nominacja Piostur Andrychów 2015
Julia Mika - Nominacja Kwiaty Bytom
Urszula Milewska
Dominik Mironiuk - Nominacja Wschody Lublin
Zuzanna Moczek - Zuzanna Moczek
Dagmara Moskwa
Dave Nilaya - Nominacja Nadzieja Kołobrzeg
Łukasz Nowak - Nominacja Bazuna
„ Oreada i Paduchy - Nominacja Jędrzejów
Grzegorz Paczkowski - Nominacja Metamorfozy
Michał Pastuszak & Poławiacze Pereł - Nominacja Danielka
Joanna Płonka - Nominacja Śpiewajmy Poezje Olsztyn
„Póki co” - Nominacja Stachuriada Kotla
Zbigniew Rolniczak - Nominacja Bazuna
Szymon Rzeszowski - Nominacja FUMA Zielona Góra
SAYES - Nominacja Giełda Opole
Adam Szabat - Nominacja Łaźnia Radom
Katarzyna Szczepaniak
Kamil Szymański - Nominacja Eko Józefów
TA JEDNA CHWILA - Nominacja Giełda Szklarska Poręba
Trio wokalne Tonika
Bogdan Trawinskij - Nominacja Wschody Lublin
"Iwan Iwanilia"
VORBIRE MAESTRA - Nominacja Giełda Opole
Zuzanna Wiśniewska - Nominacja Festiwal Skrzyneckiego Mińsk
Wolni Ludzie
Julita Zielińska - Nominacja Fest. Sztuki Słowa Elbląg
Jakub Zuckerman - Nominacja Giełda Siedlce

Program

52. Studencki Festiwal Piosenki
- Krakowski Festiwal Piosenki Kraków
20 – 22 października 2016
20.10.2016. czwartek
Klub „Pod Jaszczurami”
– Teatr 38 Rynek Główny 8
11:00„Sztuka śpiewania - na przykładzie Andrzeja Zauchy”. Panel dyskusyjny w 25 – tą rocznicę śmierci Artysty
Małopolski Ogród Sztuki ul. Rajska 12
14:00Przesłuchania konkursowe
21. 10. 2016. piątek
Małopolski Ogród Sztuki ul. Rajska 12
11:00Przesłuchania konkursowe
18:00Recitale laureatek Grand Prix 51. SFP – Adrianny Maji Kućmierz i Izabeli Szafrańskiej
Klub „Pod Jaszczurami”
– Teatr 38 Rynek Główny 8
20:00„Czekając na werdykt” - Jam Session uczestników 52. SFP"
22.10.2016. sobota
Małopolski Ogród Sztuki ul. Rajska 12
19:00Koncert Finałowy 52. SFP:
Część I:Koncert Laureatów 52. SFP
Część II:„Konfiguracje” – koncert piosenek Ewy Korneckiej
Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków